KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11929051
nr 1192 9051
Pastell
1800-tal, Kopia, Porsträtt, empireram, 51x40
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:39:13
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)