SILVER & METAL / Silver / Parti silver 5428356

nr 542 8356

Parti silver

Lenght: ()

10 delar, svenska/utländska stämplar, 18/1900-tal, bl a gräddkanna (1875), pipa + sigillstamp(mässing)

100

SEK 500

Monday September 22 2008
at 16:26:04