ART / Lithographs / Parti grafiska blad 16143126
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
bland annat Peter Tillberg, 13 pieces, sheet: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad,
bland annat Peter Tillberg, 13 st, bladets mått: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad
SEK 250
Monday April 22 2024
at 20:46:44
100 kr
150 kr
200 kr
Parti grafiska blad
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 250 |
Monday April 22 2024 |