KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Papperskonst 17526664

nr 1752 6664

Papperskonst

Zsuzsanna Larsson Gilicie. Signerad a tergo 2016-17, "Ytans motvilja", yttermått inklusive ram: 30x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:13:57

5/1 16:37:08 1      300 kr
6/1 04:31:46 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor