KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Papperskonst 17526664
nr 1752 6664
Papperskonst
Zsuzsanna Larsson Gilicie. Signerad a tergo 2016-17, "Ytans motvilja", yttermått inklusive ram: 30x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:13:57
5/1 16:37:08
300 kr
6/1 04:31:46
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor