MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pallar 16375253
nr 1637 5253
Pallar
2 st, 1930-tal, Stålmöbler Malmö, kromad metall, sits i galon, diameter, 40 cm. Höjd: 56 ca
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:32:10
26/8 18:05:51