MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 16349152

nr 1634 9152

Pall

1960-tal, galon / metall, Höj-sänkbar. Diameter: 43 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 18:59:08

5/8 15:34:55 1      Vinnande bud