KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / P4615390950213187fotografi 17035170

nr 1703 5170

P4615390950213187fotografi

Mattias Backström (1978), "Pfalzkeller St. Gallen", Äkthetsintyg medföljer. Signerad, numrerad 1/8, daterad 2018,70x100

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 maj 2025
kl 18:08:42

20/5 09:15:26 1      300 kr
21/5 23:21:51 2      Vinnande bud