KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13095332
nr 1309 5332
Ville Waldener
(1918-1999), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Landskap, Signerade. Olja på duk respektive pannå, 38x45 & 56x46 cm
Ville Waldener, svensk bildkonstnär född 1918, död 1999 .
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:47:34
500 kr
Ville Waldener
Läs mer om Ville Waldener