KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16406396
nr 1640 6396
Oljemålningar
Van den Velden, 2 st, Holländsk konstnär, Marin. Signerade, Olja på pannå, 18x38 cm, yttermått inklusive ram: 33x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:49:14
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr