KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 6477612
nr 647 7612
Oljemålningar
3 st, Signerade, 50/60-tal, ca 66x73
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2010
kl 18:22:38
150 kr
Oljemålningar
nr 647 7612
Oljemålningar
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 5 juli 2010 |