KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14099332

nr 1409 9332

Oljemålningar

3 st, Rudolf Löfgren. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x48 ca

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:06:02

2/8 18:01:02 1      Vinnande bud