KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914597
nr 1291 4597
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Alpmotiv. Signerad. Olja på pannå, 13x16,27x22 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:28:46
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa