ART / Oil paintings / Oil paintings 7446306
nr 744 6306
OIL PAINTINGS
2 pcs, around 1900, Landskapsmotiv med bla slott, 25 x 45, wear, damages.
2 st, omkring 1900, Landskapsmotiv med bla slott, 25 x 45
Condition: slitage, skador
700
SEK 600
Monday February 27 2012
at 18:40:42
500 kr
500 kr
550 kr