KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15075458
nr 1507 5458
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, New York. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x45-57x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:55:48
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr