KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13967033
nr 1396 7033
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade G Munther, landskap. Olja på pannå, 32x22 & 44x34, yttermått inklusive ram: 48x39 & 61x51 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:03:31
6/5 15:20:57
100 kr
10/5 18:58:32