KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13592274
nr 1359 2274
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 20x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:18:39
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)