KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14808184

nr 1480 8184

Oljemålningar

Oidentifierad konstnär, nutida. Ej signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 80x55cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:20:08