KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15053502
nr 1505 3502
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär, Kvinnoporträtt, Signerade Vernier. Olja på pannå, 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:45:29
500 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr