KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14609389
nr 1460 9389
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, nutida. Olja på duk, 55x47cm, yttermått inklusive ram: 65x58cm
Kondition: Skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:24:43
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr