KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 8448163
nr 844 8163
Oljemålningar
2 st, Kornhamnstorg, signerad, J Dahlberg, Sven Fahlstedt, 45x35, 23x30
Kondition: Olja på pannå
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 september 2013
kl 19:01:58
400 kr
350 kr