KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15805163
nr 1580 5163
Oljemålningar
2 st, hus. Signerad. Olja på duk, 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 35x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:51:47
20/11 18:10:57
Lis Husberg (f. 1920)