KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13835108
nr 1383 5108
Oljemålningar
ett par, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, omkring sekelskiftet 1900. Olja på pannå, 27x17, yttermått inklusive ram: 36x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:14:30
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr