KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16873441
nr 1687 3441
Oljemålningar
ett par, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, Bayerskt bondpar. Olja på duk, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:50:07
16/3 19:38:14