KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15507350

nr 1550 7350

Oljemålningar

2 st, Britta Ahlberg, monogramsignerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 29x21-30x37 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:09:04