KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15354296

nr 1535 4296

Oljemålningar

2 st, Bergslandskap, sent 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 24x16 cm, yttermått inklusive ram: 36x29 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:02:17

23/4 22:40:42 1      Vinnande bud