KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13636846
nr 1363 6846
Oljemålningar
2 st, Arvid Öströn, Signerad. Olja på pannå, 22x15 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:36:33
100 kr
150 kr