KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17004096
nr 1700 4096
Arvid Öström
(1889-1955), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 29x23-37x32 cm
Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:41:47
11/5 20:43:53
Arvid Öström
Läs mer om Arvid Öström