KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17144465
nr 1714 4465
Oljemålningar
3 st, Arne Lindblom, Stockholmsmotiv. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 30x25 - 35x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:12:21
22/7 20:45:41
300 kr
26/7 13:43:44