KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922046
nr 1192 2046
Zsuzsanna Suger
(f. 1939), Ungern
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på pannå, 30x40 cm
Zsuzsanna Suger, ungersk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:15:07
1/7 19:04:55