KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388401

nr 1738 8401

Zbigniew Zolkiewski, Kosacker. Signerad. Olja på duk15x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x33 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:29:02

10/11 16:12:13 1      Vinnande bud