KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207459

nr 1520 7459

Zachar, diligens. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:09:06