KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759138

nr 1575 9138

Yngve Svedlund

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 83. Olja på duk, 56x62 cm, yttermått inklusive ram: 57x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:42:24

28/10 14:00:21 1      100 kr
29/10 14:54:20 2      Vinnande bud

Yngve Svedlund

Läs mer om Yngve Svedlund