KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803261
nr 1380 3261
Willy Becker-Kassel, landskap. Signerad. Olja på duk, 99x148cm, yttermått inklusive ram: 128x177cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:08:48
22/2 20:03:48