KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145080

nr 1414 5080

William Stuart. Pojke, Signerad 1895. Olja på duk, 31x24 cm, uppfodrad duk, yttermått inklusive ram: 50x42cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:52:21

20/8 16:15:33 1      Vinnande bud