KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899278
nr 1389 9278
William Avar
(1917-2012), Sverige
Oljemålning, Ung man i turban. Signerad. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 63x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:41:54
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
William Avar
Läs mer om William Avar