KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338342

nr 1633 8342

Wiklon Wallin, Stockholmsvy. Signerad, daterad 1928. Olja på duk, 37x53 cm, yttermått inklusive ram: 47x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2024
kl 18:08:17

27/7 17:53:21 1      Vinnande bud