KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354655

nr 1235 4655

Wanda Wedecka

(1919-2011), Polen

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 74x74 cm

Wanda Wedecka, bildkonstnär född 1919, död 2011.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:54:05

17/2 13:48:51 1      Vinnande bud

Wanda Wedecka

Läs mer om Wanda Wedecka