KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354655
nr 1235 4655
Wanda Wedecka
(1919-2011), Polen
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 74x74 cm
Wanda Wedecka, bildkonstnär född 1919, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:54:05
17/2 13:48:51