KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546093

nr 1354 6093

Walter Sundman

(1908-1963), Sverige

Oljemålning, Landskap med gärdesgård. Signerad och daterad -43. Olja på pannå, 33x53 cm

Utrop:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:46:18

Walter Sundman

Läs mer om Walter Sundman