KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17025145

nr 1702 5145

Walter Nordgren. Signerad a tergo, "Öar nr 20". Olja på duk uppklistrad, 72x90 cm, yttermått inklusive ram: 86x105 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 19 maj 2025
kl 19:55:29