KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334207
nr 1733 4207
Walter Lima. Signerad, torgscen Sydamerika. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x177 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:30:31
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr