KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175017
nr 1517 5017
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 55x80 cm, yttermått inklusive ram: 68x93 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:54:01
23/1 13:14:54
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde