KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556354
nr 1455 6354
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad. Olja på duk, 54x45, yttermått inklusive ram: 64x54 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:23:58
21/3 19:07:47
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde