KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354301
nr 1235 4301
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Walter du Halde (f. 1919), picknick. Signerad. Olja på duk, 65x100 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:01:58
15/2 14:22:17
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde