KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11482137

nr 1148 2137

W Wilhelm, resande sällskap, 1800-tal, signerad, 15x30

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:43:27