KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712035
nr 1571 2035
Vladyslav A (f. 1988, Ukraina). "Crimea-Ukraine". Signerad. Oramad. Olja på pannå, 40x30
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:14:24
13/10 13:58:51
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE