KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17233295
nr 1723 3295
Victoria Westberg
(1859-1941)
Oljemålning, Victoria Westberg (1859-1941), Signerad, daterad 1904, militärporträtt. Olja på duk, 63x53 cm, yttermått inklusive ram: 82x73
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:59:01
9/9 10:56:04