KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757497
nr 1275 7497
Valdur Ohakas
(1925-1998)
Oljemålning, Valdur Ohakas (1925-1998), kust, Signerad. Olja på pannå, 47x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:03:28
400 kr
450 kr
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)