KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088007
nr 1208 8007
Vadim Markin
(f. 1960)
Oljemålning, Vadim Markin (f. 1960), Stilleben. Signerad. Olja på duk, 50x40 cm
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:46:52
1/10 16:49:00
600 kr
1/10 19:34:32
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin