KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355318
nr 1735 5318
Uuno Soldan (1883-1954), Finland, Signerad, sjölandskap. Olja på duk, 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:42:46
26/10 08:45:00