KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355318

nr 1735 5318

Uuno Soldan (1883-1954), Finland, Signerad, sjölandskap. Olja på duk, 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 20:42:46

26/10 08:45:00 1      Vinnande bud