KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395401

nr 1539 5401

Ulf Johansson

(1912-1978), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Signerad, daterad -49. Olja på duk, bildmått: 115x79 cm, yttermått inklusive ram: 124x89 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 18:51:07

8/5 06:57:16 1      Vinnande bud
8/5 18:17:25 1      justering av budtak

Ulf Johansson

Läs mer om Ulf Johansson